DNA’larımızda var.

KÜLTÜR

Bir Entegratörden Fazlası

“İnsanlara hizmet için çalışıyor”

Tek hedef sistemler kurmak veya çözümler sunmak olsaydı, Nelit zaten en iyiler arasında. Ama karmaşık sorunları çözen ve en iyi hizmet sağlayıcı olma hedefini üstlendiğimiz için; dijitalleşmenin insan için ve yine insan tarafından kurulduğunu bilerek, ekibimizi en yetkin uzmanlarla donatıyor ve onları geliştirmeye devam ediyoruz.

Çünkü müşterilerimizin neyi hakettiğini biliyoruz.

YEREL KAYNAK

Yerel Kaynak, Global Etki

Uzmanlıklarımızı ve bilgimizi yerel kaynaklarımız ile birleştirip global alanda hizmet veriyoruz. Dünya çapında yaptığımız kontratlar ile kültürümüzü ve görgümüzü global uygulama alanlarında temsil ediyoruz.

İŞ GÜCÜ

İş Gücü Geliştirme

“Gelecek için çalışıyoruz.”

Yerel ve yerli genç iş gücüne staj imkânı sağlamak için konunun uzmanları ve akademisyenler ile çalışıyor, iletişimde kalıyor ve en iyi üniversiteler ile iş birliği kuruyoruz.

Geleceğin verimli ve iyi yetişmiş insanlar tarafından inşa edileceğini biliyor ve bunun için insan eğitimine yatırım yapıyoruz.

blank
YÖNETİM

Yönetim ve Yapı

“En iyiler yönetiyor.”

Sektör lideri teknolojileri, araçları, insanları, sertifikaları ile en iyi kişiler tarafından yönetilen Nelit, evler ve kuruluşlardaki müşterilerine en iyiyi sunuyor.

Nelit İleri Teknoloji’de çalışmanın
nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin.

Kariyer